Валик "ВИТЕКС", полиэстер 15мм, быстросъемный, ручка 6мм, d=40/240мм, ЗУБР Мастер03111-24_z02
Бағасын нақтылаңыз
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 10 000 ₸
- Нет в наличии
- Коды:03111-24_z02
+7 (707) 700-05-61
Отдел ПродажСипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зубр |
| Страна производитель | Тайвань |
| Способ нанесения | Валиком |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул производителя | 03111-24_z02 |
| Виды лкм | Универсал - все виды ЛКМ |
| Внешний диаметр основы | 40 мм |
| Высота ворса | 15 мм |
| Диаметр бюгеля | 6 мм |
| Длина | 240 ммм |
| Материал шубки | полиэстер |
| Модель | 03111-24 |
| Обрабатываемая поверхность | грубая |
| Родина бренда | Россия |
| Серия | Мастер |
| Страна | Россия |
| Технология производства | termofusion |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



