Сипаттамалары
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huter |
| Страна производитель | Германия |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес без упаковки, кг | 0.54 кг |
| Вес в упаковке | 0.57 кг |
| Гарантия, мес. | 12 |
| Модель | HT950A |
| Страна бренда | Германия |
| Страна производства | Китай |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз



